השפה בתנועה של יסוד המים

Tune your Self
כוון את עצמך

~ כשאתה מכוון הכל זורם, שום דבר לא נעצר ומתקבע ~

כוון את עצמך והיה אחד עם התנועה הגדולה.
העולם אף פעם לא נתקע, הכל נמצא בתנועה.

החותמים - השפה בתנועה של יסוד המים

הָחוֹתָמִים
השפה בתנועה של יסוד המים

בכל רגע אנו משתמשים בעשרות איכויות שונות: ריכוז, אומץ, שקט, שמחה, ביטחון ועוד. כשאנו זקוקים לאיכות מסוימת והיא נמצאת, התנועה שלנו קלה וזורמת. אך כשהאיכויות שנדרשות לנו אינן מתפקדות כראוי, אנו פוגשים את המקומות החלשים שלנו.
דמיינו מצב שאתם צריכים להיות אמיצים ואיכות האומץ פועלת בעוצמה נמוכה מידי, או מצב שאתם זקוקים ליכולת התמדה, לנוכחות או לקלילות, והאיכויות האלו חלשות ובקושי מתפקדות. במצב כזה התנועה שלכם נעצרת ואתם מאבדים אנרגיה.
את המצב הזה בדיוק, פותרת השפה בתנועה של יסוד המים, כשהיא מגבירה את עוצמת האיכויות החלשות ומחזירה תנועה של התקדמות ומימוש.

במחקר מעמיק שערכנו בתקופה של מעל 10 שנים, נמצא שניתן להשפיע על תת המודע באופן מידי ולשנות את צורת המחשבה, הרגש והפעולה, בהתאם לכוונת הנבדק, באמצעות סמלים ייחודיים שנקראים 'חותמים'.
החותמים עוקפים את מערכת התפישה הרגילה ומהדהדים בתת ההכרה עם מידע ספציפי שעוסק בתפקוד המיטבי של האיכויות האנושיות. הם יוצרים קשרים חדשים במוח, שמביאים את האיכויות הנדרשות לתפקוד מיטבי כשהם עוקפים את החששות, המעצורים והחסמים ומאפשרים לפעול בדרך חדשה.
החותמים מאפשרים לחולל שינויים דרמטיים במגוון רחב של מצבים ובזמן קצר כאשר אנו נעזרים בחותמים כדי לפתור מצבי חולשה וגם כדי להשתפר ולהגיע למקומות חדשים שדורשים מאתנו את המיטב.

ניקח לדוגמא אדם שמשתדל להצליח בעבודתו אך בכל פעם שהוא צריך לקחת החלטה משמעותית הוא מהסס ומתעכב. מתוך מגוון האיכויות שאחראיות על קבלת החלטות, נאמר לצורך הדוגמא שהאיכויות "אומץ" "ביטחון" ו"הבחנה", חלשות אצלו. כתוצאה מכך הוא ימנע מלקחת החלטות אמיצות, הוא יחוש חוסר ביטחון בעצמו ובשיקול דעתו ויתקשה להבחין בכל הפרטים כדי לקבל החלטה מדויקת. בפועל, הוא משלם מחיר על ההיסוס ועל חוסר היכולת להחליט ובכל פעם שזה קורה הוא מרגיש לא טוב עם עצמו, מאבד אנרגיה ולא מתקדם. אם הוא היה יכול לזהות באופן מדויק את האיכויות החלשות שמביאות אותו להסס ולא להחליט ואז לחזק את עוצמתן, כלומר, להגביר את האומץ, את תחושת הביטחון ואת יכולת ההבחנה, הוא היה נחלץ מהמצב החוזר ונע קדימה, וזה בדיוק מה שהחותמים עושים.

180 החותמים שמרכיבים את שפת המים, בחיבורים שונים ביניהם, מאפשרים לקדם, להניע ולהטיב את רוב מצבי החיים.

אחד הדברים שמייחדים את החותמים הוא היכולת שלהם להשפיע רק מעצם ההתבוננות בהם. לא צריך להבין דבר, לא צריך לעשות שום פעולה מיוחדת. עצם ההתבוננות בחותמים המתאימים, יוצרת את השינוי המבוקש. בנוסף, לכל חותם יש היגד. משפט קצר, בעל יכולת השפעה משל עצמו. ההיגד מפענח את מהות החותם וכאשר קוראים אותו בדרך מסוימת, הוא אף מגביר את עוצמת החותם.


לחותמים פעולה כפולה:
הם גם ממפים באופן מדויק את האיכויות החלשות שמשמרות את מצב הקיים וגם מחזקים את האיכויות הנדרשות כדי לנוע למצב הרצוי. בעזרת החותמים אנו מקבלים את הכוח והאנרגיה לשנות את מה שלא מתאים לנו במהירות ובקלות יחסית.

החותמים, לנוע למקום חדש

מפגש אישי
לנוע למקום חדש

יש את המצב המצוי ויש את הרצוי – אם את/ה רוצה להביא משהו חדש לחיים שלך, לשנות מצב קיים או לשפר ולהעצים את המצב הנוכחי, בוא/י למפגש אישי לקבל את הידע, הכלים והכוח ליצור את המציאות שמתאימה לך. בתהליך קצר וממוקד (עד 5 מפגשים) ניתן לחולל שינויים משמעותיים בתחומים מגוונים – ראו כאן עוד מידע על ליווי אישי.

לקביעת פגישה: מפגש אישי - צור קשר
או במייל.

החותמים - ערכת קלפים לטיפול ואימון אישי

לרכישה
ערכת קלפי החותמים לטיפול אישי ולאימוןמתוך 180 החותמים שמרכיבים את השפה בתנועה של יסוד המים, 72 חותמים נבחרו לייצג בקלפים את מגוון האיכויות שבעזרתן ניתן לחולל שינויים גדולים ומהירים.

העבודה עם החותמים מאפשרת להטיב ולשנות נושאים רבים ומגוונים כמו:
מימוש אישי: טיפול בכל הנושאים האישיים שאינם מתפתחים, ושגורמים לאיבוד אנרגיה. שיפור יכולות וכישורים, ביטוי פוטנציאל, נאמנות עצמית, הגשמה, תחושת סיפוק ומשמעות.
ריפוי: ריפוי פיזי של מחלות ומגבלות אחרות. טיפול בהתמכרויות, חיזוק המערכת הרגשית והמנטלית.
שיתוף פעולה: זוגיות, קריירה, יחסים חברתיים ועוד.

קלפי החותמים מותאמים ומיועדים לעבודה אישית. לערכת מצורפת חוברת הדרכה מפורטת שמלמדת את דרך העבודה עם החותמים: אבחון המצב המצוי והגדרת המצב הרצוי, בחירת הפרישה המתאימה לחולל את השינוי המבוקש, פענוח הפרישות ופעולת החותמים.

אחד הדברים שמייחדים את העבודה עם החותמים, הוא השפעתם החזקה רק מעצם ההתבוננות בהם. כך, בצורה פשוטה ניתן לחולל שינויים חיוביים, בכל אדם ובכל גיל.

לרכישה
דרך המייל או בנייד מפגש אישי - צור קשר
קורס החותמים - לטיפול ואימון אישי

קורס קלפי החותמים
לטיפול ואימון אישיקורס בסיס

קורס קלפי החותמים יכשיר אתכם להשתמש בחותמים כדי לחולל שינויים משמעותיים ולהטיב עם עצמכם. החותמים מאפשרים לאבחן באופן מדויק את הגורמים למצב נוכחי ולשנות את דרך החשיבה הרגש והפעולה כדי לנוע אל המקום הרצוי.

במסגרת הקורס נעמיק בשפת התנועה של יסוד המים, נכיר את החותמים ואת השפעתם דרך פרישות הקלפים השונות שנוגעות ברוב מצבי החיים ויוצרות תנועה והתפתחות חיובית. נלמד לאבחן את המצב הקיים, להבין את הגורמים שמשמרים את המצב כמו שהוא, נלמד לבחור את הפרישה המתאימה כדי לחולל שינוי ולפענח את פרישות החותמים.

בעזרת החותמים ניתן להטיב מגוון מצבים רב:
• זוגיות • קריירה • התפתחות אישית ומימוש • יציאה ממצבים מעכבים שחוזרים בחיינו ויצירת חדש • ריפוי פיזי • הפחתת משקל • גמילה מהתמכרויות ועוד.
החותמים פועלים ומשפיעים על תת ההכרה על הדרך שבה אנו חושבים מרגישים ופועלים. בעקבות השפעת החותמים אנו מקבלים את הכוח לשנות ויוצרים את המצב המבוקש במציאות. תוך ימים ספורים בדרך כלל, ניתן כבר לראות את הדברים משתנים על פי הכיוון החדש שנבחר.

בקורס ניעזר גם בשפות התנועה האחרות: נכיר לעומק את נושא הבחירה החופשית והיכולת להשפיע על חיינו דרך שפת התנועה של יסוד האוויר. ובעזרת שפת התנועה של יסוד האדמה, נתרגל תרגילי תאגיה ייעודיים, במטרה לחדד את יכולת התפישה ולהעצים את האנרגיה אישית.

הקורס מתאים לכל מי שמעוניין לעזור לעצמו לחיות טוב יותר, ליהנות מהדרך ולקבל את המיטב בכל רגע. אף אחד ושום דבר לא מונע מאתנו לחיות בעוצמה ולזכות בטוב שקיים בכל סיטואציה. בעזרת החותמים ניתן לשנות מצבי חיים, לצאת ממצבים שאינם מתפתחים ולקבל כוח למימוש בפועל של מה שחשוב לנו בחיינו.

במסגרת הקורס כל משתתף מקבל את ערכת החותמים שכוללת את קלפי החותמים וחוברת הדרכה מפורטת.

קורס זה הוא קורס בסיסי שמלמד את העבודה והטיפול האישי בעזרת החותמים. לאחר סיום הקורס וההתנסות בפרישות השונות ניתן להירשם לקורס המתקדם, קורס למטפלים ומאמנים.

לזוז בדרך שלך


קורס מתקדם - למטפלים ומאמנים

הקורס המתקדם מיועד לאנשי מקצוע: מאמנים, פסיכולוגים ומטפלים בכל תחום.

שפת החותמים היא שפה של סמלים שעוקפת את מנגנוני התפיסה המילוליים ומתאימה לעבודה עם מגוון אוכלוסייה גדול, ילדים ומבוגרים. החותמים פועלים בתת המודע ומשנים את דרך החשיבה, הרגש והפעולה בלי צורך בתנאי נוסף. בעזרת החותמים ניתן לאבחן באופן מדויק מצב קיים ולתת את הכוח לחולל את השינוי הרצוי.

החותמים משפיעים באופן לא מילולי, הם פועלים בתת ההכרה ומהדהדים עם המידע הספציפי שעוסק בתפקוד המיטבי של האיכויות האנושיות: שקט, ריכוז, דיוק, הבחנה, שמחה, ביטחון ועוד. החותמים עוקפים את המערכת התפיסה הרגילה ויוצרים קשרים חדשים שמאפשרים להגיע לתפקוד מיטבי של האיכויות הנדרשות. בעקבות העבודה עם החותמים, כשאנו פוגשים מצבים שבהם אנו נזקקים לתפקוד מיטבי של איכויות מסוימות זה פשוט קורה מאליו, המוח כבר 'התאמן' באופן לא מודע בשימוש המיטבי באיכויות הנדרשות ומתפקד כעת כנדרש, באופן מודע. העבודה עם החותמים מעניקה למטפלים כלי מקצועי נוסף שעוזר לאבחן את הגורמים למצב הקיים וגם ליצור שינוי יסודי ומהיר, דרך הגברת האיכויות שהמטופל נזקק להם.

תכני הקורס:
בקורס זה נלמד לאבחן ביסודיות את הפרישות השונות, לנתח את המצב הנוכחי ולפענח האיכויות שאחראיות על שימור המצב הקיים והלא רצוי. נלמד לפרש ולעבוד עם היגדי החותמים כדי לקבל תמונה עמוקה ורחבה יותר על המצב המצוי ועל הדרך אל המצב המבוקש.
בכל מפגש תהיה התנסות מעשית בעבודה עם מטופלים/מאומנים.
בקורס ילמדו תרגילי תאגיה ייעודיים, להגברת רמת האנרגיה, הקשב, הריכוז, וחדות התפישה, של המשתתפים. תרגילים שמטרתם להשביח את יכולות הטיפול והאימון.
כמו כן, המשתתפים יוכשרו להעביר בעצמם תרגילי תאגיה ייעודיים למטופלים/מאומנים, כדי לתמוך בתהליך השינוי.

פרטים:
ההשתתפות בקורס המתקדם מותנית בסיום מוצלח, כולל עבודת הגמר, של הקורס הבסיסי.
12 מפגשים שבועיים

לזוז בדרך שלך
תוכן נוסף

אודות חכמת היסודות
אודות חכמת היסודות
לנוע בדרך המלך
השפה בתנועה של יסוד האוויר
שפת האוויר
אביר יעקב
השפה בתנועה של יסוד האש
שפת האש
לך את הדרך שלך
השפה בתנועה של יסוד המים
שפת המים
החותמים
השפה בתנועה של יסוד האדמה
שפת האדמה
תַּאגָיה - Tagayaעקבו אחרינו בפייסבוק